Astrolog Czarnego Łabędzia: Bitcoin jest kolejnym etapem w ewolucji pieniądza

TL:DR Breakdown:
Astrolog Czarnego Łabędzia przewiduje, że krypto-waluty są przygotowane do masowego przyjęcia w 2022 roku i zakłóciłyby wiele gospodarek.
Dalej dodał, że Bitcoin zostanie ostatecznie wyceniony na ponad 1 milion dolarów.

Po odkryciu wykresu astrologicznego, który przepowiada przyszłość pieniądza w nadchodzących latach, Matthew Swann, popularnie znany jako Astrolog Czarnego Łabędzia, doszedł do wniosku, że waluty cyfrowe, a zwłaszcza Bitcoin (BTC), są kolejną ewolucją pieniądza. Zauważył on, że krypto waluta jest gotowa do przyjęcia w ciągu najbliższych dwóch lat do głównego nurtu i zakłóci wiele słabych gospodarek, w tym waluty fiat.

Astrolog Czarnego Łabędzia przewiduje, że w 2022 r. kryptoreklama zostanie przyjęta do głównego nurtu.
Przed pandemią Coronavirusa w październiku 2019 r. Swann przewidywał, że na początku nowego roku nastąpi “wydarzenie czarnego łabędzia”, które wpłynie na kilka gospodarek świata. We wtorek raport informował o kolejnej prowokacyjnej prognozie Astrologa Czarnego Łabędzia, że pojawienie się cyfrowego pieniądza/waluty spowoduje masowe zakłócenia w gospodarce światowej, “zapowiadane przez nową dekadę wyrównania planetarne”.

“Bitcoin to kolejny etap w ewolucji pieniądza, udowadniający, że pieniądz jest technologią, a technologia zawsze zakłóca”, powiedział Swann. Ponieważ krypto waluta przełamuje opór 20.000 dolarów i wzrasta, Astrolog Czarnego Łabędzia powiedział, że Bitcoin System w końcu będzie handlował 1.532.238 dolarów (lub 10.000.000.00 CNY) za monetę. Dodał, że waluta cyfrowa wejdzie do głównego nurtu w 2022 r., ponieważ “Amerykańska Rewolucja 2.0 oficjalnie rozpocznie się na początku 2022 r.”.

Related Posts

  • Przewidywanie cen Bitcoinów: BTC, aby przejść do oporu $20800, analityk
  • Inwestycja w Bitcoin dla wszystkich ras
  • Napływ produktów Bitcoin rośnie wraz ze spadkiem wartości Gold’s.
  • MicroStrategy w celu podniesienia rezerwy Bitcoinów z ofertą papierów wartościowych o wartości 400 mln USD

Krypta a gospodarka światowa
W ciągu najbliższych dwóch lat, Swann powiedział, że nastąpi większy wzrost w systemie finansowym waluty cyfrowej. Obejmuje to planowany od dawna chiński cyfrowy juan, który Swann powiedział, że zostanie uruchomiony w 2022 roku, zbiegając się w czasie z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie, Chińskim Nowym Rokiem, oraz historycznym “powrotem Plutona” Ameryki na 2/22/22.

“Jak stary ekonomiczny strażnik zmaga się z nie do zatrzymania krypto-upartów, protestów społecznych i niepokojów prawdopodobnie wybuchnie wśród kruchych gospodarek”, powiedział Astrolog Czarnego Łabędzia.