BITCOIN WCIŠŻ WALCZY O NOWE, WSZECHOBECNE HITY: CO MÓWIŠ ANALITYCY?

  • W ciągu ostatnich kilku dni i tygodni Bitcoin walczył o przebicie się przez region o średniej do górnej granicy 19.000 dolarów, a presja sprzedaży była tu znacząca.
  • Dopóki byki nie zburzą regionu oporu, który zaczyna się od 19 400 USD, może to być kontynuacja przedłużającej się fazy konsolidacji.
  • Ostatnie zamknięcie kryptoflady było jednak niewiarygodnie bycze i okazało się, że jest to najwyższe, jakie kryptoflada kiedykolwiek zamieściła na wielu giełdach.
  • Mogłoby to wzmocnić jej średniookresową perspektywę, ale nadal istnieją pewne niedźwiedzie czynniki, które działają na jej niekorzyść
  • Dopóki Bitcoin nie wykorzysta tej siły makro do przełamania powyżej $19,400, a następnie powyżej $19,800, może widzieć przedłużony handel boczny.

Bitcoin i cały rynek kryptograficzny zostały złapane w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni w wyniku długotrwałej fazy konsolidacji.

Zagregowany rynek kryptograficzny z trudem nabierał rozpędu. Można to w dużej mierze przypisać niezdolności kryptowaluty wzorcowej do przełamania jej wcześniej ustalonych, wszechobecnych szczytów.

W którym to miejscu cały trend rynkowy w średnim okresie będzie najprawdopodobniej zależał od tego, czy BTC będzie w stanie ustawić świeże wyży, czy też nie.

Jeden z traderów zauważył, że istnieje duże prawdopodobieństwo, że w najbliższym czasie może dojść do poważnych wzrostów, ponieważ siła ostatniego zamknięcia krypto waluty w ciągu tygodnia będzie prawdopodobnie bardzo duża, aby nadać jej impet.

BITCOIN KONSOLIDUJE SIĘ POWYŻEJ KLUCZOWEGO POZIOMU 19.000 DOLARÓW

W czasie pisania, Bitcoin Code konsoliduje się wokół regionu o niższej cenie – 19.000 dolarów. To właśnie tam handlował w ciągu ostatnich kilku dni i tygodni.

Presja sprzedaży widoczna na poziomie 19 400 dolarów powstrzymała go przed wzrostem w ciągu ostatnich kilku dni, a to był pierwszy kluczowy opór dla krypto przed regionem pomiędzy 19 800 dolarów a 20 000 dolarów.

TRADER: PROGNOZA MAKRO BTC JEST SILNA PO COTYGODNIOWYM ZAMKNIĘCIU

Bitcoin właśnie zamieścił najwyższą tygodniową świecę, jaką kiedykolwiek widział wczoraj, co oznacza, że poważny plus może być tuż za rogiem dla kryptokursztynu.

Jeden z analityków mówił o tym w ostatnim tweecie, wyjaśniając, że bez wątpienia poprawił swoje perspektywy:

“BTC: Uderz w weekend na Bitstamp. Wygląda na to, że Coinbase został zamknięty tuż poniżej 2017 roku w tygodniowym ATH. Tak blisko $20k+”

Mimo, że ma jeszcze przed sobą kilka poważnych przeszkód, zanim będzie mógł ustawić świeże, wszechobecne wzloty, siła, jaką pokazuje w wyższych przedziałach czasowych, jest niesamowicie bycza.